Te zamówienie było robione chyba na największym spontanie jak dotąd. Miało to być typowo męskie zamówienie, ale jak zawsze za ostatnie dolary wzięłam coś dla siebie.

This order was made probably on the biggest spontaneation so far. It was supposed to be a typical male order, but as always for the last dollar I took something for myself.

Wybaczcie, że nie wstawiłam Wam zdjęć rzeczywistych, ale akurat dany komplet jest w praniu. Ale nie ma co żałować, bo w w realu wygląda identycznie jak na stronie sklepu. Muszę powiedzieć, że zaful.com po raz kolejny mnie mile zaskoczył co do jakości męskich ubrań. Jak widzicie zestaw jest częściowo czarny, a rękawy bluzy z akcentem na moro.
Bluza jest dość ciężka, ale bardzo ciepła. Rękawy są delikatnie wypełnione ociepleniem i wykończone od wewnątrz podszewką, zaś na plecach, kapturze i klatce piersiowej jest przyjemny szary materiał typu " miś ". Nie zauważyłam żadnych odstających nitek, anie niedociągnięć gdziekolwiek.

The sweatshirt is quite heavy, but very warm. The sleeves are slightly filled with insulation and finished with a lining on the inside, while on the back, hood and chest there is a pleasant gray type of "bear". I did not notice any protruding threads, and no shortcomings anywhere.
Spodnie jak na dresy są dość wąskie i nie posiadają ściągacza na nogawce, sądziłam, że przez ten mały brak zostaną przekreślone przez K., ale okazało się inaczej. Po mimo braku gumki wykańczającej nogawkę dresów, spodzie poprzez to, że są dość wąskie ładnie układają się na nodze, a także nie osuwają się z butów. Wnętrze spodni jest nieco ocieplone, ale niestety materiał wewnętrzny się nieco kulkuje i w trakcie zdejmowania spodni wypadają zbite kłębki owego materiału, ale to także uważam za wybaczalne. Cały komplet ogólnie oceniamy na bardzo dobry i świetnej jakości, a chyba o to szczególnie chodzi.

Pants as tracksuits are quite narrow and do not have a puller on the leg, I thought that by this small shortage will be crossed through K., but it turned out differently. Despite the lack of a rubber band finishing the leg of the tracksuit, the bottom is that they are quite narrow, they fit nicely on the leg and do not slip off the shoes. The inside of the trousers is a bit warmed up, but unfortunately the inner material is a bit weathered and during the removal of trousers fall out balls of this material, but I also consider it forgivable. The whole set is generally rated very good and of great quality, and this is what it is all about.

Te spodnie okazały się dla nas totalną klapą. Po mimo tego, że były zamawiane z miarką w ręku, a także z tabelą rozmiarów pod nosem przyszły prawie 3 razy większe W PASIE. Nie wiem jak mogło się to stać. Może został pomylony rozmiar w trakcie pakowania, nie mam pojęcia, ale spodnie na szczęście szybko znalazły nowego posiadacza i trafiły do mojego teścia. 
Materiał jeansów jest nieco elastyczny, delikatne przetarcia na kieszeniach i nogawkach nie nitkują się, a całość prezentuje się naprawdę estetycznie. 
Najbardziej zdziwił mnie fakt iż spodnie podczas prania nie barwiły. 
Teść zadowolony, więc w sumie my także.

These pants turned out to be a total flop for us. Despite the fact that they were ordered with a measuring tape in hand, and also with a size chart under the nose they came almost 3 times bigger in the BELT. I do not know how it could happen. Maybe I was confused by the size of the packaging, I have no idea, but the pants, fortunately, quickly found a new owner and went to my father-in-law.


The material of the jeans is a bit elastic, the delicate abrasions on the pockets and legs do not stick, and the whole looks really aesthetically.

What surprised me most was the fact that the trousers did not stain during washing.
Hi satisfied, so all in all we too.

Polished Perpendicular Line Automatic Buckle Wide Formal Belt
Pięknie prezentujący się pasek na stronie sklepu szybko przyciągnął naszą uwagę i doszliśmy, że będzie fajnie komponował się z zamówionymi jeansami. Pasek jest ze sztucznej skóry, która w dotyku świetnie odzwierciedla naturalną skórę. Jest dość sztywny, ale bardzo wygodny. Metalowa, czarna klamra nie posiada żadnych wad wizualnych. 

A beautifully displayed strip on the store's website quickly attracted our attention and we came to the conclusion that it would be a good fit with the ordered jeans. The strap is made of artificial leather, which in touch perfectly reflects the natural skin. It is quite stiff, but very comfortable. The metal, black buckle does not have any visual defects.
Pasek jest długości 120 cm. W celu jego zapięcia należy wsunąć pasek w klamerkę, która zatrzymuje się na ząbkach pod wewnętrznej strony. Ząbki są plastikowe, ale po mimo ciągłego użytkowania wyglądają ciągle jak nowe i w żaden sposób jak dotąd się nie wyrobiły, a nawet nie porysowały. 

The belt is 120 cm long. In order to fasten it, put the strap in the buckle, which stops at the teeth on the inside. The teeth are plastic, but after continuous use they look like new and in no way have so far developed or even scratched.


Fajną opcją jest to, że jeżeli ktoś jest szczupły i nie może spiąć się paskiem bo ząbki są za daleko niż nam potrzeba wystarczy podnieść jedną blaszkę, która umożliwia nam zdemontowanie klamerki w celu ucięcia części paska, po jej założeniu nie widać nawet, że było coś przy nim majstrowane. Niestety my musieliśmy wykonać tą czynność dla Krystiana. 

A nice option is that if someone is slim and can not tie up the belt because the teeth are too far than we need, just raise one plate, which allows us to dismantle the buckle to cut the belt, after it is not even seen that there was something with it tinkered. Unfortunately, we had to do this for Krystian.

Reasumując. Pasek jest naprawdę rewelacyjnej jakości i warto go zamówić za każde pieniądze. Bo możemy się spodziewać, że będzie on służył nam, a raczej Panom długi czas.
In sum. The strap is really great quality and it is worth ordering for every money. Because we can expect that he will serve us, or rather the Lords for a long time.

Flexible Mini Octopus Style Tripod Stand Holder For Mobile Phones
Statyw jest dość śmieszny. Jego " nóżki " możemy wyginać w każdą stronę jak chcemy, choć nie powiem, czasem się to przydaje. 
Całościowo wykonany jest z plastiku i gumy. 


The tripod is quite funny. His "legs" can be bent in every direction as we like, although I will not say, sometimes it is useful.
The whole is made of plastic and rubber.
Wystarczająco mały, aby zmieścił się w średniej wielkości torebce.

 

Waterproof eyeliner
Eyeliner otrzymujemy w niedużym kartonowym pudełeczku. Kartonik jest bardzo minimalistyczny i cały czarny. Do potworzeniu go naszym oczom ukazuje się eyeliner w pisaku, taką formę preferuję najbardziej. 

Eyeliner is obtained in a small cardboard box. The carton is very minimalist and all black. To bring it to our eyes, the eyeliner in the pen appears, I prefer this form the most.
Po nałożeniu go na powiekę jest intensywnie czarny. Końcówka pisaka jest dość wąska i twarda, jak dla mnie bardzo wygodna i idealna. Bez wysiłku czy nieprzyjemnego dociskania eyelinera do powieki jest w stanie namalować jednolitą kreskę. Czy naprawdę jest wodoodporny? I ku mojemu zaskoczeniu, ale tak jest wodoodporny. Próbowałam niejednokrotnie zmyć go wodą to miejscami znikał jakiś fragment kreski, ale nie mogłam ani razu zmyć jej całkowicie. Dopiero za pomocą płynu do demakijażu mogłam się jej pozbyć, ale też potrzeba na to nieco czasu. 
After applying it to the eyelid is intensely black. The tip of the pen is quite narrow and hard, as very comfortable and ideal for me. Without effort or unpleasant pressure the eyeliner to the eyelid is able to paint a uniform line. Is it really waterproof? And to my surprise, but it's waterproof. I have often tried to wash it with water, sometimes a part of the line would disappear, but I could not wash it completely. It was only with the help of the facial cleanser that I was able to get rid of it, but I also needed some time for it.

Nałożona kreska na powiekę wytrzymuje naprawdę wiele godzin bez problemu. 
Nie wykrusza się, nie odpryskuję ... jest po prostu taka jaką nałożyliśmy na powiekę. 
SZCZERZE GO POLECAM ! 


The applied line on the eyelid can withstand many hours without a problem.

It does not crumble, I do not break ... it's just the one we put on the eyelid.
22 komentarze:

 1. Świetnie wyglądasz! Ten stojak na telefon też mam, choć jeszcze nie używałam a pasek wygląda super.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja swojemu chłopakowi zamówiłam jyz dwa paski i sa super jakości. Na pewno zdecydujemy sie na kolejne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dres super jest ! 😎😎😎 musze sie rozgladnac i tez zamowic byleby nie byl to 3 xl. Tylko moj moro nie lubi. Ale znajdzie sie cos na bank. Super haul. Mimo nogawek.

  OdpowiedzUsuń
 4. męski zestaw ekstra - sama z chęcią zamówię dla mojego faceta. eyelinery uwielbiam te od nich bo są mega trwał.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajnie się sprawdza ten flamaster do kresek ;) Ślicznie wychodzi. Co do męskiej części zamówienia, to mój facet ma zupełnie inny styl :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie tam męska garderoba zbytnio nie interesuje (choć pasek bardzo ładny),kolorówki na tych stronach nie kupuję. Ten statyw jednak zawrócił mi w głowie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Szkoda, że spodnie okazały się być za duże

  OdpowiedzUsuń
 8. Jakie Ty piękne kreski robisz *.*

  OdpowiedzUsuń
 9. No cześć piękna! Ale masz śliczne oczka:) Jak ci się udaje narysować tak piękną i precyzyjną kreskę? Podziwiam:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam ten statyw i bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Super dres, idealny jak dla mojego faceta, który po domu uwielbia chodzić w dresach :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten komplet dresowy wpadł mi w oko :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Zaful ma bardzo dobre jakościowo męskie ubrania.

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie mogę się napatrzeć jak ślicznie malujesz kreski. Idealnie równe! 😍 Fajny jest ten dres :) na zimne dni jak znalazł.

  OdpowiedzUsuń
 15. Lubię zamawiać z zaful. ;) Pasek bardzo ładny .

  OdpowiedzUsuń
 16. Co prawda nigdy nie rozglądałam się za męskimi ubraniami, ale ten dres prezentuje się całkiem nieźle. Eyliner także wygląda na taki lepszej jakości. Muszę się w końcu nauczyć nim malować.

  OdpowiedzUsuń
 17. nigdy nie zamawialam nic z zaful , ps piekna jetses :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Ale ładnie Ci wyszły kreski! Co do statywu to mam podobny i sprawdza się bez zarzutu;>

  OdpowiedzUsuń
 19. Szkoda że zamówienie nie było do końca udane.

  OdpowiedzUsuń


Strona www.blogolady.pl korzysta z narzędzi analitycznych - zbieranie danych jest anonimowe.