Wszystko w dzisiejszych czasach usilnie brnie do przodu. Tak samo dzieje się z różnymi stronami internetowymi czy firmami, ale jak przyciągnąć do siebie nowe osoby? 
Może małym gestem, który utkwi w pamięci nowego członka?

Czy warto inwestować w gadżety reklamowe? 

 Gadżety reklamowe stanowią dość miły gest, ale za razem stanowią one nierozłączny element w kształtowaniu wizerunku firmy oraz budowaniu relacji z otoczeniem. Gadżety reklamowe to tak naprawdę najdłużej będąca forma marketingowa jaka istnieje. Dzisiejszy rynek pozwala nam na dokładny dobór gadżetu odpowiadający tematyce naszej firmy. 

Wiele osób stwierdziło, że szybciej zapamiętało nazwę marki np. posiadając od nich kubek, z którym obcują na co dzień niż markę XXX, od której otrzymało tylko wizytówkę. Dlatego śmiało możemy powiedzieć, że właśnie taki upominek przyciąga i zatrzymuję uwagę odbiorcy, tym samym oferta trafiająca na rynek pozostaje na zdefiniowanym gruncie. 

Czy klient szybciej nas zapamięta?


Dodatkowym atutem gadżetów jest właśnie to, że przez drobny gadżet z np. logiem firmy dany odbiorca jest w stanie szybciej ją zapamiętać. Słysząc przez kogoś, że np. poszukuje danego produktu samoistnie zapala nam się lampka, że znamy miejsce gdzie możemy sięgnąć po takie produkty i mimowolnie przekazujemy innym nazwę firmy polecając ją przy tym. Jest to dodatkowa forma reklamy opierająca się na " poczcie pantoflowej ". 

Jak wskazują wyniki badań, Postrzeganie upominków reklamowych jako nośnika reklamy, przeprowadzonych w 2017 roku przez Polską Izbę Artykułów Promocyjnych, niemal 83% polskich firm wykorzystuje gadżety reklamowe w kształtowaniu pozytywnego wizerunku firmy.

Gdzie zamówić dobre gadżety reklamowe? 


Jednym z takich miejsc gdzie możemy zamówić dobrej jakości gadżety za nieduże pieniądze jest Opengift.pl.
Wybór stosownego gadżetu na tej stronie, podlegającemu naszym zamierzeniom jest dość łatwy . Możemy wyszukać produkty za pomocą " katalogu gadżetów " bądź " katalogu tematycznemu ". 
Dodatkowym aspektem ułatwiającym wyszukiwanie produktów jest możliwość doboru filtrów, które świetnie sprawdzą się w momencie gdy nie wiemy na jaki gadżet się zdecydować, ale mamy np. przygotowany budżet i świadomości ile możemy przeznaczyć na jeden produkt reklamowy. 
Przy każdym produkcie znajdziemy dokładny opis, czas realizacji zamówienia, a także dokładną cenę przy zakupie wybranej ilości sztuk.

W internecie bez najmniejszego problemu możemy znaleźć rankingi popularności gadżetów marketingowych wśród klientów, co znacznie może ułatwić nam dobór upominku by sprostać wymaganiom odbiorcom.


A Ty, wykorzystywałeś tę formę reklamy swojej firmy bądź strony internetowej? 

21 komentarzy:

 1. Uważam że reklama to podstawa każdego szanującego się biznesu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobra reklama to początek sukcesu, a takie gadżety przyciagaja, sama lubie je dostawać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim zdaniem reklama jest najistotniejsza w prowadzeniu biznesu. Takie gadżety idealnie trafiają do potencjalnych klientów.

  OdpowiedzUsuń
 4. na co dzień używam długopisów, ołówków, notatników, które dostałam przy okazji zakupów. takie gadżety przypominają o marce i wiążą z nią konsumenta, są dobrą reklama

  OdpowiedzUsuń
 5. Reklama dźwignią handlu!!! Każda firma, która chce odnieść sukces na rynku musi zainwestować w reklamę i bardzo się postarać, by być zauważalną wśród mnóstwa innych firm na obecnym rynku.

  OdpowiedzUsuń
 6. Faktycznie mają rewelacyjne ceny! Chyba sama się zdecyduje na kubeczki z nadrukiem :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Oczywiscie ze warto gdyz buduja one rozpoznawalnosc marki wsrod klientow

  OdpowiedzUsuń
 8. Reklama to dzwignia handlu. Takie jest moje zdanie i naprawde bardziej zapamietam firme, ktora podaruje jakis gadzet, niz tylko sama wizytowke i usmiech w drzwiach.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jasne że warto, jak się myśli o zareklamowaniu marki to gadżety mogą odegrać tu znaczna rolę.

  OdpowiedzUsuń
 10. myślę, że dobra reklama to źródło sukcesu :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie oszukujmy się... reklama była, jest i będzie potrzebna :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Reklamowanie jest bardzo ważne w wyjściu na rynek :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Moim zdaniem takie gadżety to bardzo dobre rozwiązanie. Przez to ludzie łatwiej zapamiętują markę. :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Reklama to nieodzowny element każdej firmy / marki

  OdpowiedzUsuń
 15. Gadżety reklamowe to bardzo ważna sprawa. Sama lubię dostać podczas zakupów, np. długopis. Wtedy chętniej polecam tę firmę.

  OdpowiedzUsuń
 16. Każda firma powinna mieć swoje markowe gadżety. Zawsze miło gdy klient zostanie czyms obdarowany.

  OdpowiedzUsuń
 17. Gadżety reklamowe mogą fajnie wypromować firmę, jeżeli są pomysłowo zrobione.

  OdpowiedzUsuń
 18. Myślę, że warto inwestować w takie gadżety :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Z cała pewnością warto. Dzięki nim zapamiętujemy markę i chętnie do niej wracamy :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Dla firmy warto inwestować w tego typy produkty, ale ja osobiście unikam ich jak ognia, bo ile można tego posiadać, zbyt dużo nie dobrze.

  OdpowiedzUsuń


Strona www.blogolady.pl korzysta z narzędzi analitycznych - zbieranie danych jest anonimowe.