Od zawsze preferowałam domowe soki, świeże, aromatyczne i pełne barw i kolorów, ale niestety ostatnio po przez pośpiech i brak czasu dla samej siebie totalnie o nich zapomniałam. Ale nie warto zapominać jednak o tym co dobre i czas najwyższy zacząć wpajać dzieciom to co lepsze i oczywiście zdrowsze.


Święta, jak dla mnie to czas objadania się , zasiadania godzinami za stołem z rodziną i przyznam szczerze, że cały ten rytuał u nas łączy się z masą niezdrowych przyzwyczajeń, ale te Święta okazały się być jednak nieco inne niż w pozostałych latach. W ten ciężki dla naszej wagi czas nasz rodzinny stół został urozmaicony właśnie przez świeże, pyszne, domowe soki. Szybko zauważyłam jaką radość sprawia dla moich dzieci pomoc w przygotowaniu ulubionego soku, a także radość podczas jego spożywania. Bo jednak warto korzystać z dobra natury, a mając w domu odpowiedni sprzęt, przygotowanie takich smakołyków to bułka z masłem. 

Niedawno miałam styczność ze wspaniałą wyciskarką wieloobrotową  Hurom H100, która bez wątpienia pomoże wydobyć nam z owoców to co najlepsze i najcenniejsze. Kilka słów o.... 


Marka Hurom od wielu lat jest liderem na światowym rynku wieloobrotowych wyciskarek do soków. Świadczą o tym głównie ilości sprzedawanych sprzętów, a także liczne grono dobrych opinii konsumentów. W przeciągu 3 lat sprzedano ponad 6 milionów wyciskarek tej marki, a ta liczba stale wzrasta. Marka Hurom ciągle dopracowuje swój sprzęt i ceni sobie opinie swoich klientów. Wszystkie " wady " niweluje w kolejnych odsłonach nowych sprzętów, a także udoskonala je w nowe technologie, których jeszcze nie było. Dlaczego Hurom H100?
To przełomowa i innowacyjna wyciskarka do soków. Posiada cechy poprzednich modeli One Stop i Alpha Plus, które cechowała najwyższa jakoś wykonania, jakoś soku oraz wydajność. Co się zmieniło?
Hurom H100 to naprawdę nowoczesna wyciskarka wieloobrotowa. W tym modelu, metalowe sita zostały wykluczone, a w zamian nich możemy ujrzeć filtry. Filtr wewnętrzny i zewnętrzny zostały zaprojektowane tak, aby zapobiegać gromadzeniu się pulpy między szczelinami, przez co mycie urządzenia jest szybsze i łatwiejsze. Wystarczy oddzielić filtry od siebie i przepłukać je pod bieżącą wodą. Przez zastosowaną technologię czas mycia został skrócony do zaledwie 5 sekund. Jest, to ogromna zaleta. W dzisiejszym zabieganym świecie zaoszczędzenie każdej minuty jest atutem.

H100 posiada podwójny otwór wsadowy,a  dodatkowo dno misy zostało pochylone o 7 stopni co jednoznacznie może świadczyć o tym, że do naszej szklanki spłynie każda kropelka drogocennych witamin. W poprzednich modelach był on zbudowany z jednego otworu i tacki obok niego. W modelu H100 jest to podwójny lejek wlotowy. Taka konstrukcja pozwala bez trudu umieścić w wyciskarce zarówno długą marchewkę, jak i drobne truskawki czy borówki.


Wolnoobrotowa wyciskarka Hurom H100 pozwala produkować nie tylko soki z owoców i warzyw, ale dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologi 3 filtrów oraz przystawki do lodów można przygotować również: mleka roślinne, lody czy sorbety. Genialne, prawda? 

Montaż i demontaż całej wyciskarki został sprowadzony do minimum. Dodatkowo w pełni zostały zachowane zasady bezpieczeństwa. Nie ma żadnych noży i innych ostrych elementów, przez co w przygotowaniu soków mogą spokojnie pomagać nam dzieci.

Hurom H100, to odpowiedź na prośby wielu Pań domu. Urządzenie jest naprawdę eleganckie i będzie pasować do każdej kuchni. Wyciskarka jest smukła i zgrabna. Jest dostępna w kolorach: Czarnej Perły, Wina i Platyny.

Gdzie znajdziecie więcej informacji, a także gdzie można kupić Hurom H100?
Czy warto mieć te urządzenie w swojej kuchni? 
Zdecydowanie TAK. Póki co z tą wyciskarką miałam tylko styczność u rodziny, ale jestem nią naprawdę zachwycona. Jej prostota, ale za razem elegancja zachwyci na pewno nie tylko mnie. Jak dla mnie wielkim jej plusem jest czas czyszczenia... naprawdę wow, ta nielubiana przeze mnie czynność mogłaby szybko wpaść w moje łaski. Dodatkowo stopień pochylenia misy jest także jej atutem, w końcu problem z przechylaniem sprzętu znalazł swój koniec. Warto zainwestować w jakość! Warto zainwestować w zdrowie! Warto zainwestować w Hurom. 

Ta wyciskarka widnieje jako pierwsza na mojej liście przyszłych zakupów !
A Ty, znasz Hurom H100? 

17 komentarzy:

 1. Mam u siebie w domu blender barmański i nie wyobrażam już sobie życia bez tego typu urządzenia. Uwielbiam owocowe smoothie :) Choć wyciskarki też mają swoje zalety :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesli mowa o zdrowym odzywianiu to taka wyciskarka to must have. Ja przymierzam sie do zakupu takiego urzadzenia. Ostatnio duzo czytam o tego typu sprzecie, ale jeszcze nie zdecydowalam sie na konkretny model.

  OdpowiedzUsuń
 3. A wyciskarkę to mogłabym sobie sprawić. Czasem by się przydala zamiast ręcznego wyciskania cytrusów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Z takiej wyciskarki bym się ucieszyła ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. kilka lat temu kupiłam sokowirówkę, teraz na pewno wolałabym trochę dołożyć i mieć dobrej jakości wyciskarkę jak ta

  OdpowiedzUsuń
 6. W zdrowie trzeba i warto inwestować. Od nowego roku mam postanowienie pić więcej soków świeżo wyciskanych. Do ich wytworzenia taki sprzęt jak znalazł. Dziękuję za rekomendacje!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ooo bardzo ciekawy wpis. Właśnie szukam jakiejś wyciskarki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Czytałam już o niej i jestem nią mocno zainteresowana

  OdpowiedzUsuń
 9. bardzo bym chciała mieć takowy sprzęt:) super sprawa jeśli chodzi o zdrową dietę;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Latem taka wyciskarka dzialalaby u mnie non stop. Swieze owoce sa dostepne od reki z ogrodu. Zdrowe soczki teraz, zima, warto sobie robic ze wzgledu na brakujaca dawke witamin. I pijemy w koncu samo zdrowie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Taka wyciskarka jest na mojej liście sprzętów do kupienia w tym roku :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie znam osobiscie ale wiem ze wyciskarka jest o wiele lepsza od sokowirowki

  OdpowiedzUsuń
 13. Przydałaby mi się taka wyciskarka do soków :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Uwielbiam soki, dlatego bardzo przydałoby mi się takie urządzenie. Ułatwiłoby codzienne, zdrowe odżywianie.

  OdpowiedzUsuń
 15. Przydalaby mi się taka wyciskarka bo uwielbiam swieze soki. Chyba poproszę męża o taki prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Ja ostatnio zdecydowałam się na zakup sokowirówki wolnoobrotowej i jestem mega zadowolona.

  OdpowiedzUsuń


Strona www.blogolady.pl korzysta z narzędzi analitycznych - zbieranie danych jest anonimowe.