Na pewno wielu z Was zna kogoś kto często się przeprowadza. Może to nawet ktoś bliski, z rodziny, a może przyjaciel. Ja właśnie mam taką osobę, która notorycznie zmienia miejsce zamieszkania, wyjeżdżając raz dalej od nas, raz bliżej nas. Przeprowadzka to tak naprawdę nie lada wyzwanie, znam to jednak z autopsji. Pakowanie masy przedmiotów w pudełka, odpowiednie zabezpieczenie ich, przenoszenie masy ciężkich mebli do samochodu, ale jak wiadomo nie wszystko jest łatwo samodzielnie przetransportować. 
Dlatego w takich chwilach warto korzystać z pomocy specjalistów. 
Rozmawiając ze znajomymi właśnie o przeprowadzkach jednogłośnie doszliśmy do porozumienia, że najtrudniejszym przedmiotem do przetransportowania właśnie podczas zmiany lokum jest materac.
Jego wymiar nie zawsze odpowiada wymiarom naszych samochodów, a transport na dachu to jakiś absurd. Ale znajoma, poradziła mi jak można rozwikłać szybko ten problem. 


Na sam początek zacznijmy jednak od tego :  jak należy odpowiednio zabezpieczyć materac przed przewiezieniem? 

Materac należy owinąć dokładnie folią strech, albo zwykłą folią malarską. Brzegi zabezpieczamy np. taśmą , a dodatkowo jeśli posiadasz pokrowiec do materaca warto założyć go na czas transportu. 


Po odpowiednim zabezpieczeniu go pada kolejne pytanie jak przewieźć materac
I tu pojawia się fajna, sprawdzona już przez nas alternatywa. Firma przewozowa z serwisu Giełda Furgonetka
Dzięki możliwości skorzystania z tego serwisu dostajemy możliwość błyskawicznego znalezienia odpowiedniego przewoźnika, który i tak będzie podróżował po trasie, którą ma przebyć Twój materac i zabierze go  tzw. " przy okazji " , a niesie to także za sobą fakt, że Twój materac będzie tylko częścią jego transportu, a dzięki temu Ty poniesiesz mniejsze koszty. 

Nie musisz obawiać się, że Twój przedmiot nie będzie odpowiednio zabezpieczony, wręcz przeciwnie. Wszyscy przewoźnicy wyposażeni są w odpowiednie produkty, które gwarantują Ci 100% bezpieczeństwo.
Wracając do materaca, cena jego transportu uzależniona jest od jego wagi, gabarytów i oczywiście od planowanej trasy, ale nie pisała bym Wam czegoś czego już nie poznałabym osobiście.
Ceny transportu są naprawdę niewysokie w porównaniu do indywidualnych przewoźników.
Wymagany przedmiot dociera na miejsce w takim samym stanie w jakim wyjechał od nas, a dodatkowo mamy możliwość stałego kontaktu z przewoźnikiem. 

Wystawienie oferty w serwisie jest bardzo proste. Należy tylko wystawić ofertę, co chcemy przewieść, miejsce wyjazdu i miejsce docelowe, dodatkowo możemy wstawić zdjęcie przedmiotów, które chcemy przetransportować, a zainteresowani przewoźnicy samodzielnie odpowiedzą na nasze ogłoszenie. Dodatkowo jak dla mnie ogromnym atutem jest to, że większość przewoźników zapewnia nam także załadunek jak i rozładunek naszych produktów już na miejscu, a my spokojnie możemy tylko obserwować całe zdarzenie. 


Wielkimi krokami zbliża się moja kolejna przeprowadzka, tym razem już do mojego domu z marzeń i na pewno skorzystam z serwisu Giełda Furgonetka.
Opcja sprawdzona i przetestowana.

Prócz przedmiotów z przeprowadzki serwis daje nam możliwość przetransportowania przedmiotów dużego ładunku. Bez problemu możemy znaleźć tam przewoźników do przetransportowania np. samochodu czy motocyklu. 

A Ty znasz już uroki tego serwisu? 


17 komentarzy:

 1. znam ten serwis , nie raz zamawialam tam przesylki i do tej pory nie mialam problemu z dostarczeniem

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie lubię przeprowadzek, ale czasem trzeba :) A firmę kojarzę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W życou przeprowadzałam się już 16 razy i jeszcze jedna przeprowadzka przede mną. Będę pamiętać o furgonetce.

  OdpowiedzUsuń
 4. Polecam serwis z całego serca. Bardzo szybka realizacja i stuprocentowa pewność, że towar dojedzie cały.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja przeprowadzałam się tylko dwa razy, ale przy następnej okazji na pewno rozważę taką możliwość.

  OdpowiedzUsuń
 6. przede mną też przeprowadzka ale jeszcze nie ta ostateczna, do swojego mieszkania, kiedyś będę chciała mieć duży dom :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Furgonetka jest mi znana. Niebawem bede sie przeprowadzala i planuje skorzystanie z serwisu do przewiezienia do domu rzeczy ktorych nie dam rady zapakowac do swojego samochodu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dobrze wiedzieć, gdzie szukać bezpiecznego przewoźnika. Super!

  OdpowiedzUsuń
 9. Furgonetka nie tylko nie robi problemów w przypadku przewozu dużych gabarytów, ale przede wszystkim w stosunku do innych spedycji ma bardzo korzystne ceny za usługę. My rok temu skorzystaliśmy i pamiętam o nich do dzisiaj.

  OdpowiedzUsuń
 10. Znam ten serwis, wiec przy przeprowadzce na pewno będę o nim pamiętać :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie znam tego serwisu ale w najbliższym czasie nie planuję przeprowadzki ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Faktycznie materac jest jedną z rzeczy, która może przysporzyć problemów w przeprowadzce, ale fajnie że jest na to sposób :)

  OdpowiedzUsuń
 13. będę wiedziała na przyszłość, na razie nie planuję przeprowadzki :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Mam kilka przeprowadzek mniejszych lub większych za sobą i za każdym razem jakoś dawaliśmy radę tylko we dwójkę z mężem.. jest to naprawdę bardzo uporczywe jeździć na dwa auta tyle razy z wszystkim jeszcze wciąż wspinać się na kolejne piętra w bloku..
  O furgonetce już słyszałam :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Żałuję że nie poznałam tego serwisu 3 mieisace temu kiedy to właśnie się przeprowadzalam

  OdpowiedzUsuń
 16. Ja tak jak Roksana żałuję, że nie znałam tego serwisu wcześniej, bo dwa tygodnie temu się przeprowadzałam.

  OdpowiedzUsuń


Strona www.blogolady.pl korzysta z narzędzi analitycznych - zbieranie danych jest anonimowe.