Pogoda za oknem coraz bardziej przestaje nas rozpieszczać. Biały puch zaczyna pojawiać się coraz częściej, a razem za tym wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki, a także święta i tu pojawia się odwieczne pytanie co podarować najbliższym w tym oto dniu?

Na to pytanie każdy z nas szuka co rok odpowiedzi, ale za każdym razem chcemy podarować coś wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju, ale jednak gdzie tego szukać?
W tym roku poznałam świetną alternatywę na prezent dla kobiet.
Coś pożytecznego,a  za razem pięknego i bardzo funkcjonalnego.
Od jakiegoś czasu w moim domu gości cudowna świeca od Suprise Candle .
Szata graficzna opakowania świecy jest naprawdę elegancka i łatwo wkomponować ją w aranżację każdego wnętrza. 


Świeca, która zagościła w naszym domu to COCONUT SUNSET kokosowo tropikalny, osobiście nie przepadam za zapachem kokosu, ale jednak ta świeca ma w sobie coś innego i jej zapach w żaden sposób mi nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie bardzo mi się podoba. 
Świeca zamknięta jest w szklanym słoju zamykanym szklanym wieczkiem, które bez większego problemu można zdjąć. Już po samym usunięciu wieczka wydostaje się cudowny zapach, który czuć nawet z oddali, ale cały sekret uwalnia się po odpaleniu świecy.
Już w krótką chwilę całe pomieszczenie oplata cudowna woń. 


Ta świeca prócz przyjemnego wyglądu wizualnego, a także wyjątkowego zapachu posiada jeszcze " to coś " co sprawia, że jest naprawdę wyjątkowa.
Jak sama nazwa producenta nam podpowiada jest to świeca niespodzianka i to jest w 100% prawda. Świece Suprise Candle nie zdobyły swojej wyjątkowości właśnie tylko przez te 2 czynniki, ale przez niespodziankę, którą możemy znaleźć w każdej ze świec. Każda świeca skrywa wyjątkowy prezent dla każdej kobiety, a są nimi pierścionki, bransoletki, naszyjniki, akurat w mojej odkryłam naszyjnik!!
W pierwszej chwili sądziłam, że naszyjnik odnajdę w momencie wypalenia całej zawartości, ale okazało się, że tuż pod pokrywką znajduje się niewielka metalowa zakrętka, która czujnie pilnuje naszego upominku. 
Biżuteria, która znajduje się w świecy jest wykonana ze srebra, a jej autentyczność możemy sprawdzić, dzięki próbie, która umiejscowiona jest na naszyjniku.
Średnia wartość biżuterii to ok 150 zł - 200 zł.
Reasumując cenę świecy, jej cudowną jakość i upominek, który możemy tam znaleźć ten upominek jest jak najbardziej wart Swojej ceny, a wręcz przeciwnie, jest stosunkowo tani. Więc jeśli szukasz idealnego prezentu dla kobiety, która uwielbia biżuterię, a za razem lubi otaczać się cudownym zapachem, to ten prezent jest dla niej jak najbardziej na miejscu. 
Zamawiając świece to Ty wybierasz jaki rodzaj biżuterii będzie znajdował się w upominku i bez wątpienia muszę powiedzieć, że taki drobiazg nadaje się na każdą okazję!!


A Ty masz wybrane już upominki świąteczne? 


2 komentarze:


Strona www.blogolady.pl korzysta z narzędzi analitycznych - zbieranie danych jest anonimowe.