Honda to japońska marka samochodów o wysokiej pozycji w rankingach. Koncentrując się na nowościach i jakości, Honda posiada dość dobrą reputację, ale czy samochody tej marki są naprawdę tak warte zakupu?


Honda posiada niewielką, ale rozsądną gamę modeli ukierunkowanych na rynek samochodów rodzinnych. Prócz samochodów spalinowych, Honda ma również doświadczenie z technologią hybrydową. Patrząc nie tylko na funkcjonalność tej marki, Honda może śmiało pochwalić się wyjątkowymi elementami auta, które znacznie wyróżniają tę markę z tłumów innych aut na drogach. 

Czy samochody Honda są niezawodne? 

Samochody Hondy są niezawodne - a przynajmniej tak sugeruje reputacja firmy. Ale czy rzeczywistość spełnia oczekiwania każdego klienta? Każdego roku przeprowadzane są coroczne ankiety dotyczące samochodów, podczas której dziesiątki tysięcy ludzi opowiada o swoim obecnym samochodzie i jego niezawodności. Na podstawie informacji zwrotnych od obecnych właścicieli Hondy możemy znaleźć dane dotyczące niezawodności nowych samochodów w wieku do trzech lat, a także samochodów w wieku od trzech do ośmiu lat. 

Ile kosztują samochody marki Honda? 

Honda cenowo mieści się w połowie drogi między markami głównego nurtu, takimi jak Ford, a markami premium, takimi jak Audi - myśl o niej jako o czymś w rodzaju japońskiego odpowiednika Volkswagena. W związku z tym jego samochody są wyceniane nieco powyżej głównych marek, ale nie są one poza zasięgiem wielu rodzin, do których są skierowane. Na przykład Honda Jazz jest najtańszym modelem Hondy. Dzięki niezmiennej reputacji marki Honda, ceny samochodów używanych pozostają dość wysokie. 

Wybór najlepszego samochodu Hondy Honda specjalizuje się w przestrzeni wewnętrznej, a wszystkie jej modele oferują sprytne rozwiązania, takie jak np. pojemne bagażniki w niedużych autach. Ze względu na to, że Honda swoje samochody kieruje głównie " na rynek rodzinny " własnie dlatego ich auta są głównie dostosowane do użytku rodzinom, a ich wnętrza na pewno sprostają wymaganiom licznej gromadki. 

Gdzie w Polsce jest największy salon Hondy? 

Na chwilę obecną, niezmiennie od 2008 r. największym dealerem Honda w Polsce jest siedziba znajdująca się w Warszawie. To właśnie tam, możesz odnaleźć auta marki Honda nowe, a także używane. Istnieje tam możliwość kupna auta w kredycie jak i leasingu. Dodatkowo prócz zakupu samochodu, możesz nabyć tam motocykle, skutery czy quady. 
Wszystko w jednym miejscu. Wygodne, prawda?

Jeśli prowadzisz swój warsztat samochodowy warto zaopatrzyć się w czyściwa bawełniane wielokrotnego użytku. Nawiązując współprace z partnerem Berendsen zabrudzone czyściwa zostają wymienione na całkowicie nowe i czyste podczas dostawy. Sięgając po taki rodzaj czyściwa znacznie zmniejszysz ilość produkowanych odpadów! 

Brak komentarzy:


Strona www.blogolady.pl korzysta z narzędzi analitycznych - zbieranie danych jest anonimowe.