Dresslily, jest to sklep online, który możemy znaleźć pod adresem www.dresslily.com. To internetowy sklep z odzieżą, który sprzedaje odzież męską i damską, w tym sukienki, koszule, buty, torby, zegarki, biżuterię, akcesoria i nie tylko. Dresslily została uruchomiona w 2011 roku w Pekinie w Chinach z lokalnymi biurami w Rancho Cucamonga w Kalifornii. 

Ceny Dresslily

Ceny w Dresslily są ograniczone do około 500 USD. Ubrania damskie  kosztują średnio od 20 do 40 USD, a najdroższe przedmioty kosztują 400 USD, a najtańsze kosztują co najmniej 5 USD. Ubrania męskie, w tym koszule, kurtki, dżinsy i spodnie, kosztują od 5 do 70 USD, a najpopularniejsze produkty kosztują od 10 do 15 USD.

Akcesoria damskie, w tym torby, szaliki, czapki i produkty do włosów, kosztują średnio 10 dolarów za sztukę, najpopularniejsze i modne produkty kosztują od 5 do 80 dolarów, podobnie jak akcesoria męskie. Możesz kupić męską biżuterię i luksusowe przedmioty już za 3 USD, przy czym biżuteria damska jest najpopularniejsza w kategorii biżuterii, średnio 10 USD za sztukę.


Pamiętaj, że większość z tych produktów jest zawsze w wyprzedaży lub mają okazje, programy lojalnościowe i spersonalizowane rabaty, w zależności od tego, jak często jesteś kupującym w sklepie.

Dresslily Zasady zwrotów i zwrotów

Dresslily zapewnia 30-dniowy okres na zwrot lub wymianę. Tylko upewnij się, że nie użyłeś przedmiotu, a opakowanie, etykiety i metki są nienaruszone. Nie możesz zwrócić przedmiotów z kategorii „promocje” ani strojów kąpielowych. Ponownie, jeśli kupiłeś również przedmioty z wyprzedaży lub cokolwiek, co było w promocji, pech, nie przyjmą tego z powrotem.

Możesz otrzymać zwrot pieniędzy lub wymianę tylko wtedy, gdy otrzymany przedmiot „nie pasuje do opisu” lub zamówiłeś niewłaściwy rozmiar. Nie trzeba dodawać, że przedmiot musi być w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś. Aby zapewnić płynną obsługę klienta, zrób zdjęcie przedmiotu i dokładnie opisz, co jest z nim nie tak.

Jakie są opcje płatności Dresslily?

Możesz zapłacić za pomocą jednej z poniższych opcji:

  • PayPal
  • Wiza
  • karta MasterCard
  • Przelew
  • Western Union
  • Wszystkie główne karty kredytowe i debetowe
  • Karty upominkowe Dresslily

Dresslily Shipping

Zasadniczo wysyłka to suma czasu przetwarzania i czasu wysyłki. W zależności od tego, ile produktów zamówiłeś i skąd zamawiasz, przetwarzanie trwa zwykle dzień lub dwa. Jeśli zamawiasz z USA, Kanady lub Australii, dostawa może zająć do dwóch tygodni. Jeśli zamawiasz z innego kraju, może to zająć do 30 dni. Cholera!Co lubimy w Dresslily

Krótko mówiąc, podczas przeglądania recenzji Dresslily od rzeczywistych kupujących, obsługa klienta jest naprawdę świetna. Przedmioty są dobrej jakości i są dość tanie.

Use code:DLBF20 with 22% OFF

Brak komentarzy:


Strona www.blogolady.pl korzysta z narzędzi analitycznych - zbieranie danych jest anonimowe.