Srebrne kolczyki to jedne z najbardziej wszechstronnych elementów biżuterii w arsenale akcesoriów kobiecych. 
Niezależnie od tego, czy kolczyki są eleganckie, czy delikatne, przypominające gwiazdki, czy łezki... każde z nich są wyjątkowe i z łatwością możesz dobrać je do stylu danej kobiety! 

Jeśli w twoim życiu jest kobieta, której pudełko z biżuterią jest jeszcze nie przepełnione, teraz jest czas, aby podarować jej idealną parę kolczyków. Srebrne kolczyki można nosić zawsze i wszędzie. W zależności od zestawu, srebrne kolczyki mogą grać swobodnie lub elegancko, konserwatywnie lub odważnie.


Idealny kształt kolczyków

Srebrne kolczyki są dostępne w różnych kształtach i cięciach. Klasyczne kształty i style, takie jak łezka lub okrągła "broszka", doskonale komponują się na wiele okazji. Jeśli wolisz bardziej awangardowy styl, wybierz srebrne sztyfty z dużym "kamieniem".

Alis,  akwarelowe kamienie zapewniają styl vintage i dobrze komponują się z klasyczną małą czarną sukienką, ale może też ubrać je, zakładając je z szortami lub sukienką. Kształt, którego potrzebujesz, zależy od jej stylu. Ale bez względu na to, jaki kształt wybierzesz, z pewnością uzupełnią całą jej garderobę!Kolczyki z kamieniami

Kamienie umieszczane w kolczykach odgrywają dużą rolę w efekcie finalnym. To właśnie one są głównym bohaterem tej biżuterii. Drobne kolczyki skromnie wystają z płatka ucha, oferując blask. Większe wagi w kamieniach są nieco bardziej formalne, ale nadal można je nosić na co dzień. W przypadku kolczyków z kamieniami nastawienie użytkownika jest najważniejsze!

W tej formie kolczyków można także śmiało przebierać. Kamienie umieszczane w kolczykach są różne zaczynając od bursztynów kończąc na perełkach, dodatkowo kolory kamieni także są przeróżne, dzięki czemu bez najmniejszego problemu możemy odnaleźć idealną parę dla danej kobiety! 

Różne style

Najlepszą cechą kolczyków srebrnych jest ich wszechstronność . Są one zawsze odpowiednie do pracy, ale można je również założyć po godzinach na koktajl, a nawet formalną kolację. Dodatkowo kolczyki srebrne są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości, w momencie kiedy srebro zacznie zmieniać nieco swój kolor, możemy zakupić odpowiednie preparaty, które nie kosztują wiele i co jakiś czas je przeczyścić. 
Dlaczego kolczyki sztyfty dla kobiet to świetny prezent?


Niezależnie od tego, czy w połączeniu z pasmem pereł, turkusową bransoletką, srebrną biżuterią czy większą liczbą diamentów, klasyczne sztyfty nie będą kolidować z inną biżuterią. 
Sztyfty pasują do każdego kamienia i uzupełniają wszystkie metale , dzięki czemu można bez obaw sparować srebrne kolczyki z czymkolwiek w pudełku z biżuterią. 

Srebrne sztyfty to prezent na każdą okazję


Panny młode planujące ślub i nie wiedzące, co podarować druhnom , mogą wybrać srebrne kolczyki. Panny młode mogą znaleźć srebrne kolczyki, sztyfty w cenach pasujących do prawie każdego budżetu.

Prezent w postaci kolczyków srebrnych to idealny sposób na powitanie nowych absolwentów w kolejnym rozdziale ich życia. Niezależnie od tego, czy kończą liceum, czy studia, kolczyki srebrne, sztyfty są najlepszym sposobem na uczczenie nowej fazy dorosłości.


Srebrne kolczyki to idealny dodatek do kolekcji biżuterii każdej kobiety. W kółko będzie sięgać po te idealnie błyszczące drobiazgi. Od załatwiania spraw po wieczorne randki, śluby i spotkania w pracy,  kolczyki sztyfty to akcesorium, które dotrzymuje kroku każdej fazie życia i nigdy nie wychodzi z mody.

Brak komentarzy:


Strona www.blogolady.pl korzysta z narzędzi analitycznych - zbieranie danych jest anonimowe.