W
 dzisiejszych czasach JEST DUŻO SZUMU NA temat Bitcoina.

Na samym początku warto zadać pytanie CO TO SĄ BITCOINY
Bitcoin, często określany jako kryptowaluta, wirtualna waluta lub waluta cyfrowa - to rodzaj pieniądza, który jest całkowicie wirtualny. 
To jak internetowa wersja gotówkiMożesz go używać do kupowania produktów i usług, za które płacić jak normalną gotówką. Fizyczne bitcoiny, które widzisz na zdjęciach, są dla wielu jeszcze nowością, ale ich wartość docenia coraz więcej osób.


Jak działa Bitcoin?

Każdy Bitcoin to w zasadzie plik komputerowy, który jest przechowywany w aplikacji „portfel cyfrowy” na smartfonie lub komputerze. Ludzie mogą wysyłać Bitcoiny (lub ich część) do Twojego portfela cyfrowego, a Ty możesz wysyłać Bitcoiny innym osobom. Każda pojedyncza transakcja jest rejestrowana na publicznej liście zwanej blockchain. Umożliwia to prześledzenie historii Bitcoinów, aby powstrzymać ludzi przed wydawaniem monet, których nie posiadają, kopiowaniem lub cofaniem transakcji.

W tej chwili wokół Bitcoina jest mnóstwo pozytywnych opinii. Urok inwestowania w Bitcoin podkreślają znane firmy kupujące i akceptujące aktywa cyfrowe. Właśnie coraz więcej dużych firm wprowadza możliwość opłaty za swoje usługi i towary właśnie kryptowalutami np. PayPal ogłosił zamiar zintegrowania kryptowaluty ze swoją platformą w 2021 roku. 


Powody, dla których warto zainwestować w Bitcoin

Istnieje wiele powodów, aby inwestować w Bitcoin po zrozumieniu rynku. Zagłębiając się w tajemnice Bitcoin niejednokrotnie trafiłam na określenie "płynne złoto tego pokolenia". Ponieważ Bitcoin staje się coraz szerzej akceptowany jako metoda płatności, zyskuje akceptację jako legalna klasa aktywów.

Bitcoiny ciągle zyskują za popularności, coraz więcej ludzi zaczyna w to inwestować i tak jak wspomniałam wcześniej, wiele firm wprowadza możliwość opłat w swoich firmach za swoje towary i usługi. Głównym sposobem na zdobycie cyfrowej waluty jest jej kupienie, ale są także inne sposoby na zdobycie jej. Możesz np. zająć się handlem i oferować możliwość opłaty w bitcoinach lub zainteresować się współpracą anifilacją i za każdego nowego członka otrzymać prowizję właśnie w bitcoinach. Istnieje także możliwość zdobycia darmowych bitcoinów grając w gry, wypełniając ankiety czy oglądając reklamy na specjalnych platformach. Podstawowym sposobem na zarobek jest kupowanie cyfrowej waluty kiedy jest tania, zaś sprzedawanie jej kiedy wzrasta ona na wartości. 

Jednak ta fascynująca cyfrowa moneta, która otworzyła nam oczy na świat, w którym bezpieczne, globalne płatności można było dokonywać natychmiast i niewielkim kosztem, nie obyła się bez wzlotów i upadków. Inwestorzy musieli trzymać się mocno podczas ściskającej żołądek przejażdżki kolejką górską wzlotów i upadków, przynosząc niektórym fortunę. 

Jakie korzyści można mieć jeszcze z Bitcoinów? 

Na platformach, umożliwiających inwestycje w bitcoiny pojawiają się także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Obecnie na stronie 
bot-bitcoin.com możemy ujrzeć Świąteczną Loterię, w której możemy wygrać wycieczkę do Paryża, samochód czy najnowszy model telefonu! 

 


Wzięcie udziału w loterii jest bardzo proste. Wystarczy założyć darmowe konto, zainwestować niewielkie pieniądze, które od razu stają się naszym bonem na loterię, każda kolejna zainwestowana kwota daje zwiększa nam szanse na wygranie jednej z nagród! Brak komentarzy:


Strona www.blogolady.pl korzysta z narzędzi analitycznych - zbieranie danych jest anonimowe.