Jest weekend, zły dzień lub zwykły poniedziałkowy wieczór i musisz coś obejrzeć? 
Nie tylko tego chcesz, 
potrzebujesz tego. Gdzie zacząć? Nie bój się - jestem tutaj, aby pomóc. Poniżej znajdziesz stale poszerzającą się listę polecanych filmów dostępnych w serwisie Netflix, których krytykami są nasi miłośnicy telewizji. Mieszanka obejmuje niezliczone gatunki, długości, kraje pochodzenia i wiele więcej, ale łączy je jedno, że wszystkie są doskonałe.

Top 10 w Polsce dziś na Netflix

1. La Belva 


Aby uratować swoją córkę, niestabilny emocjonalnie weteran sił specjalnych uwalnia swoją wewnętrzną bestię. Ścigając porywaczy wkrótce sam staje się podejrzanym.

2.  Gambit królowej 

Genialna osierocona dziewczyna zmaga się z nałogiem i próbuje zostać najlepszą szachistką świata.

3. Virgin River 

Po przeprowadzce z wielkiego miasta do małego kalifornijskiego miasteczka pewna pielęgniarka odkrywa, że życie na prowincji wcale nie jest takie proste, jakim się wydaje. 

4. Kronika świąteczna: część druga Kate Pierce, teraz jako cyniczna nastolatka, na znowu niespodziewane spotkanie ze Świętym Mikołajem, kiedy tajemniczy psotnik grozi, że pozbawi nas Świąt... na zawsze. 

5. The Crown 

serial z lektorem

serial The Crown 

Po śmierci króla Jerzego VI nową władczynią Wielkiej Brytanii zostaje jego córka Elżbieta II. Kobieta obejmuje tron w momencie, kiedy imperium chyli się ku upadkowi.
 

6. Erotica 2022
Erotica 2022 film polski

Film Polski 

Powiązane historie o kobietach, które próbują się odnaleźć w dystopijnej przyszłości — świecie seksu jako obowiązku, emocjonalnej represji i patriarchalnej dominacji.

7. Nie słuchaj ich 
Nie słuchaj ich online

Po tragicznych wydarzeniach w domu, który remontuje, Daniel słyszy upiorne wołanie o pomoc. Kontaktuje się więc ze znanym ekspertem w dziedzinie zjawisk paranormalnych.

8. Mosul 
Monsul 2020 lektor pl

Młody policjant uratowany przez grupę irackich bojowników dołącza do nich w walce z ISIS w dotkniętym wojną Mosulu.

9. Jak wytresować smoka 3 


Jak wytresować smoka 3 online

Gdy Czkawka zmaga się zadaniami wodza Berk, Szczerbatek trafia na trop tajemniczej smoczycy.

10. O północy w Magnolii 

O północy w Magnilii Netflix


Maggie i Jack wspólnie prowadzą audycję radiową i od lat się przyjaźnią. Aby wypromować swój program, udają przed swoimi rodzinami i słuchaczami, że są parą.


Ty także chciałbyś prowadzić swoją stronę internetową, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? A może masz już pomysł co będziesz publikować na stronie, tylko zostaje kwestia, że nie umiesz jej samodzielnie stworzyć?
Jeżeli sami nie posiadamy umiejętności tworzenia profesjonalnych stron internetowych w nowoczesnym wydaniu z łatwością możemy się zwrócić o to do 
afterweb.pl. Dzięki ich pomocy możesz mieć wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju stronę, na której np. będziesz prowadzić swój internetowy sklepik. Tworzenie sklepów internetowych z pomocą Afterweb, jest na tyle przyjemne, że firma podchodzi do każdego klienta w sposób indywidualny, co sprawia, że na pewno wszystkie Twoje pomysły zostaną wzięte pod uwagę, a Ty dzięki temu zyskasz idealną stronę swoich marzeń! 

Brak komentarzy:


Strona www.blogolady.pl korzysta z narzędzi analitycznych - zbieranie danych jest anonimowe.