Zakup smartwatcha rozważa jeszcze wiele osób. Pierwsze smartwatche, które były dostępne do kupienia miały wiele wad i były pełne kompromisów. Ale tak jak wszystko i smartwatche ruszyły do przodu przez co są teraz naprawdę użytecznym gadżetem.

A to wszystko postaram się wyjaśnić Wam w poniższym artykule z pomocą marki garett.com.pl.

smartwach garett

Kontrola pulsu i ciśnienia

Najbardziej przekonującym powodem do zakupu smartwatcha jest to, że może być on Twoim wiernym kompanem w kontroli Twojego stanu zdrowia. Wiele smartwatchy jest sprzedawanych jako zaawansowane urządzenia do monitorowania kondycji, tak jak np. smartwatch Garett GT20s .To prawdopodobnie jeden z najważniejszych i najbardziej praktycznych powodów, dla których warto go kupić.

Model GT20s jest zegarkiem męskim, o bardzo przyjemnym wyglądzie. Bez problemu wpisze się w każdą stylizację Twojego partnera.

Wbudowane czujniki na wewnętrznej części tarczy zegarka świetnie dopasowują się do ręki, dzięki czemu wyniki, które ukazuje nam zegarek, na pewno są poprawne. Gt20s jest zegarkiem o dość dużej tarczy, ale jest naprawdę lekki i poręczny. Dzięki lepszym czujnikom i bardziej inteligentnym algorytmom, smartwatche Garett mają teraz znacznie dokładniejsze szacunki liczby kroków i spalania kalorii. 

Sprawdzanie wiadomości i odbieranie połączeń

Chociaż może to brzmieć jak drobiazg, wyciąganie telefonu z kieszeni za każdym razem, gdy pojawia się powiadomienie, może być zarówno męczące, jak i czasochłonne. Na smartwatchu GT20s, który jest zsynchronizowany z telefonem, widzimy nowe powiadomienia, SMSy, kto dzwoni. Szybko możesz sprawdzić przychodzące wiadomości jednym ruchem palca i zdecydować, czy wyławianie telefonu jest warte wysiłku.

Dodatkowo wspaniałą funkcją tego zegarka jest możliwość odbierania połączeń oraz prowadzenie rozmowy poprzez zegarek. Odbieranie połączeń na samym zegarku jest często najszybszym i najwygodniejszym sposobem na zrobienie tego. Ponieważ zegarek jest zawsze na Twoim nadgarstku, bez problemu możesz odebrać i porozmawiać.

Sterowanie aplikacjami za pomocą smartwatcha

W miarę dojrzewania smartwatchów stało się oczywiste, że jednym z najlepszych zastosowań urządzenia, które zawsze nosisz na nadgarstku, jest zdalne sterowanie innymi udogodnieniami.

GT20s umożliwia nam włączanie oraz wyłączenie muzyki na naszym telefonie. Dodatkowo poprzez zegarek możemy używać naszego aparatu w telefonie i jednym dotknięciem zegarka wykonać piękne zdjęcie!

Wyjątkowy wygląd

Możliwość zmiany tarczy zegarka na smartwatchu jest prawdopodobnie jedną z najbardziej niedocenianych funkcji. Nie chodzi też tylko o wygląd, ale to także duży powód, aby je lubić. W końcu możesz zmienić wygląd i kolor tarczy zegarka, aby pasowały do ​​Twojego obecnego stroju lub nastroju!

Z bardziej praktycznego punktu widzenia ogromną pomocą może być jednak przełączanie się na różne tarcze zegarka na podstawie potrzebnych informacji.

Coś dla sportowców

Zegarek GT20s posiada również wiele innych funkcji sportowych, nie tylko krokomierz. Wybierając dowolną dyscyplinę sportową na tarczy zegarka zapewniasz sobie dokładne pomiary aktywności fizycznej.

Twój zegarek zmierzy za Ciebie czy przypadkiem nie przeciążasz swojego organizmu lub po prostu czy się nie lenisz! Prócz czasu i częstotliwości ćwiczeń na tarczy zegarka możesz również ujrzeć ilość kalorii, które zostały spalone podczas tego wysiłku.

Zegarek marki Garett przypomni Ci również, jeśli Twoja aktywność jest zbyt mała. Wszystkie Twoje wyniki i pomiary możesz bez problemu sprawdzić w aplikacji, która jest do pobrania na telefon. Zegarek jest kompatybilny zarówno z androidem jak i IOS.

Inne funkcje

Prócz wymienionych wyżej funkcji, GT20s posiada również monitor snu. Dzięki temu będziesz mógł ocenić czy sypiasz wystarczającą ilość czasu czy należy to unormować by być w pełni sił!

Kolejną wielką zaletą tego zegarka jest to, że jest on wodoodporny. Koniec ze strachem podczas ulewy! Do zmywania naczyń także nie musisz go zdejmować! A wykonując tę czynność dodatkowo zyskasz w oczach Swojej kobiety!

Wyszukiwanie telefonu – ta funkcja zaskoczyła nas najbardziej. Z racji tego, że zegarek mamy na nadgarstku tak naprawdę minimalizujemy ryzyko zgubienia go. Niestety inaczej dzieje się z naszymi telefonami.

Zarówno ja, jak i mój partner często w pośpiechu kładziemy telefon byle gdzie, po chwili zapominając gdzie on leży. Niekiedy jest też tak, że nasze małe skrzaty same przełożą nasze komórki zapominając nam o tym powiedzieć i dlatego ta funkcja zegarka jest genialna!

Koniec z szukaniem telefonu w biegu! Wystarczy wcisnąć opcję " szukaj telefonu " i w magiczny sposób nasz telefon zaczyna dzwonić, a nam oszczędza to masę nerwów i stresu!

Podsumowanie

Jak dotąd ja i mój partner mieliśmy styczność z wieloma markami takich produktów, ale bez wątpienia musimy powiedzieć, że Garett ląduje na podium!

Wszystkie aplikacje działają bezawaryjnie, połączenie go z telefonem jest wręcz banalne. Wszystkie nasze dotychczasowe osiągnięcia sportowe bądź zwykła, umiarkowana aktywność fizyczna jest do obejrzenia właśnie na naszym telefonie.

Zegarek jak na tak niepozorny sprzęt ma wbudowany świetnej jakości głośnik oraz mikrofon. Bez wysiłku, zakłóceń i trudności możemy śmiało odbierać telefony, a także dzwonić. Wystarczy wejść w ikonkę książki telefonicznej, wybrać interesujący nas kontakt i nacisnąć zieloną słuchawkę! Zgadza się! By zadzwonić także już nie musisz wyjmować telefonu z kieszeni.

Ten zegarek jest naprawdę świetną opcją na prezent dla mężczyzny! Zegarki marki Garett są nie tylko stylowe, ale także bardzo funkcjonalne. Więc jeśli szukasz idealnego prezentu dla wyjątkowego mężczyzny, bez wątpienia odwiedź garett.com.pl!

Dodatkowo dokonując zakupu zegarka możecie skorzystać z kodu BLOGOLADY20, który uprawnia Was do 20% rabatu na cały nieprzeceniony asortyment!

Brak komentarzy:


Strona www.blogolady.pl korzysta z narzędzi analitycznych - zbieranie danych jest anonimowe.